Innowacyjne rozwiązania dla przemysłu

Realizacja wymagających projektów

Atrakcyjne ceny za usługi

Krótkie terminy wykonania

Doradztwo techniczne

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave. Projekt i wykonanie: HERIFLEX

Zadzwoń - poliuretan
Zadzwoń - poliuretan
Napisz - poliuretan
Tuleja stabilizująca
01 czerwca 2020

Tuleje poliuretanowe dla przemysłu etykiet

Wraz z naszym dostawcą surowców opracowaliśmy specjalny poliuretan do produkcji tulei poliuretanowych dla przemysłów związanych z etykietowaniem opakowań. Wyprodukowane w naszym zakładzie tworzywo charakteryzuje się bardzo dużą antyadhezją oraz wytrzymałością na zużycie (głównie odporność na ścieranie). Opisane właściwości wpływają bardzo pozytywnie na proces technologiczny etykietowania opakowań, ponieważ:
- do materiału poliuretanowego nie przykleja się klej z etykiety, w związku z tym resztki kleju nie pozostają na poliuretanie co poprawia jakość naklejanych etykiet (brak brudzenia się poliuretanu),
- materiał poliuretanowy wytrzymuje o wiele więcej cykli pracy niż standardowo stosowana mieszanka gumowa (lepsza parametry wytrzymałościowe).
Najczęściej produkowanymi przez nas detalami poliuretanowymi związanymi z użyciem etykiet są tuleje poliuretanowe. Okrągły kształt umożliwia najlepsze naklejenie etykiety oraz jej docisk do podłoża. Oczywiście jesteśmy w stanie wyprodukować praktycznie każdy kształt z tworzywa poliuretanowego.