Innowacyjne rozwiązania dla przemysłu

Realizacja wymagających projektów

Atrakcyjne ceny za usługi

Krótkie terminy wykonania

Doradztwo techniczne

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave. Projekt i wykonanie: HERIFLEX

Zadzwoń - poliuretan
Zadzwoń - poliuretan
Napisz - poliuretan
Czujnik pomiarowy
24 grudnia 2023

Elementy poliuretanowe "PALETOPJEMNIKÓW"

Kontenery paletowe, zwane również skrzyniami paletowymi lub kontenerami masowymi, to duże, wytrzymałe kontenery używane do przechowywania, transportu i przenoszenia towarów lub materiałów w różnych gałęziach przemysłu. Są zaprojektowane tak, aby pasowały do palet, umożliwiając łatwą obsługę za pomocą wózków widłowych lub podnośników paletowych.

 

Kontenery paletowe znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, w tym w rolnictwie, produkcji, farmaceutyce, logistyce, żywności i napojach oraz handlu detalicznym. Służą do transportu i przechowywania towarów masowych, surowców, komponentów i produktów gotowych, zapewniając wydajny i zorganizowany sposób obsługi dużych ilości przedmiotów podczas przechowywania i transportu.

 

Jedną z naszych działalności jest produkcja elementów poliuretanowych oraz metalowo - poliuretanowych montowanych w paletopojemnikach. Zajmujemy się  produkcją detali do nowo powstających kontenerów paletowych oraz używanych (wymiana niektórych podzespołów poliuretanowych).