Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Miejsce na Twoją stopkę

Wraz z naszym dostawcą surowców opracowaliśmy specjalny poliuretan do produkcji tulei poliuretanowych dla przemysłów związanych z etykietowaniem opakowań. Wyprodukowane w naszym zakładzie tworzywo charakteryzuje się bardzo dużą antyadhezją oraz wytrzymałością na zużycie (głównie odporność na ścieranie). Opisane właściwości wpływają bardzo pozytywnie na proces technologiczny etykietowania opakowań, ponieważ:
- do materiału poliuretanowego nie przykleja się klej z etykiety, w związku z tym resztki kleju nie pozostają na poliuretanie co poprawia jakość naklejanych etykiet (brak brudzenia się poliuretanu),
- materiał poliuretanowy wytrzymuje o wiele więcej cykli pracy niż standardowo stosowana mieszanka gumowa (lepsza parametry wytrzymałościowe).
Najczęściej produkowanymi przez nas detalami poliuretanowymi związanymi z użyciem etykiet są tuleje poliuretanowe. Okrągły kształt umożliwia najlepsze naklejenie etykiety oraz jej docisk do podłoża. Oczywiście jesteśmy w stanie wyprodukować praktycznie każdy kształt z tworzywa poliuretanowego.

Tuleje poliuretanowe dla przemysłu etykiet

01 June 2020
Czujnik pomiarowy
Napisz - poliuretan
Logo - poliuretan

HERIFLEX®

WYROBY Z POLIURETANU

Zadzwoń - poliuretan
Zadzwoń - poliuretan
  1. pl
  2. en
  3. de
  1. pl
  2. en
  3. de
Zadzwoń - poliuretan
Zadzwoń - poliuretan
Napisz - poliuretan

Website created in white label responsive website builder WebWave. Copyright C 2022 by HERIFLEX.